Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie Legion samobójców 2. Deadshot dostanie swój spin-off? 3

Dopiero co informowaliśmy Was o tym, iż David Ayer zajmie się ekranizacją komiksu "Gotham City Sirens", a już mamy dla Was nowe ważne wieści dotyczące DC Extended Universe. Warner Bros. Pictures przygotowuje się do realizacji swoich kolejnych projektów, którymi miałyby być spin-off o przygodach Deadshota oraz kontynuacja Legionu samobójców!

Z logicznego punktu widzenia wydaje się, że dla samego Davida Ayera zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby stworzenie "Legionu samobójców 2". Tym bardziej, że sequel ostatniego filmu ma zostać stworzony w kategorii wiekowej R, co zdecydowanie bardziej pasowałoby takiemu reżyserowi, jak Ayer. Studio chciało, aby ekipa zdjęciowa weszła na plan na początku przyszłego roku. Historia i scenariusz nie są jednak jeszcze gotowe i mało prawdopodobne, aby tak się stało. Tym bardziej, że Ayer jest w trakcie realizacji swojego nowego filmu, Bright którego jedną z gwiazd jest Will Smith.

Od dawna jednak wiadomo, że w wytwórni Warner Bros. nikt logicznie nie myśli i swoje uniwersum tworzą na jakichś dziwnych zasadach. Skoro Harley Quinn była najjaśniejszym punktem Legionu samobójców, to dlaczego by nie zrobić spin-offu z jej udziałem? Podobnie ma się sprawa z Deadshotem. Co prawda jeszcze żadne wiążące decyzje nie zostały podjęte, jednak patrząc na gwiazdorski status Willa Smitha, ciężko uwierzyć w to, że Warner Bros. Pictures nie skorzysta z okazji, aby stworzyć produkcję o solowych przygodach kolejnego z przeciwników Batmana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-12-15

Deadshot był jednym z najnudniejszych i najgorszych "bohaterów" w filmowym "Legionie samobójców". Jeśli w potencjalnym spin-offie jego postać miałaby prezentować się podobnie, to raczej nie jestem zainteresowany takim filmem.

Proszę czekać…