Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dunkirk - nowy zwiastun wojennego widowiska Nolana 3

Warner Bros. Pictures zaprezentował nową zapowiedź kolejnego filmu Christophera NolanaDunkirk. Zapowiedź wojennego widowiska możecie obejrzeć poniżej.

Głównym tematem będzie tak zwana Operacja Dynamo, czyli akcja mająca na celu ewakuowanie Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz alianckich sojuszników z Francji, gdzie zostali oni odcięci przez Niemców. Produkcja powstaje dla Warner Bros. Pictures.

W obsadzie widowiska takie nazwiska jak Fionn Whitehead, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh i Tom Hardy. Zdjęcia do filmu stworzyć Hoyte van Hoytema. Holender miał już przyjemność pracować z Nolanem przy okazji Interstellar. Wówczas stworzył on olśniewające zdjęcia i nie dziwi fakt, że twórca trylogii o Mrocznym Rycerz kontynuuje tę współpracę.

Nolan kręci na taśmie 65 mm oraz IMAX 65 mm. Premiera filmu 21 lipca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Michał 2016-12-15

Jakiś taki bez emocji ten zwiastun biorąc pod uwagę trailery do poprzednich filmów Nolana. Jednak widać już, że od strony technicznej "Dunkirk" będzie wzorowy.

Kasia 2016-12-14

Nic specjalnego.

bizarre 2016-12-14

Już widać, że wykonanie jest na dobrym poziomie. Najbardziej mnie ciekawi jak Nolan poradził sobie z przygotowanie wojennego scenariusza.

Redox 2016-12-14

Dobry zwiastun, choć jak na Nolana to jestem trochę rozczarowany, bo zapowiedzi jego filmów są w każdym przypadku niesamowite.

Bluejohn_26 Redox 2016-12-14

@Redox Mnie też nie zachwycił. Odnoszę wrażenie jakiegoś niepotrzebnego chaosu i zbytniego skupienia się na stronie wizualnej zwiastuna. Czekam na kolejny, który pokaże więcej treści (historii) ukazanej w filmie.

Proszę czekać…