Kiedy film o Hanie Solo? 0

W 1977 George Lucas rozpoczął serię Star Wars, teraz najbardziej popularną i kochaną franczyzę sci-fi,akcji i przygody.Seria zawiera oryginalną trylogię, która pojawiła się w kinach w późnych lata 70. i na początku 80. Prequel wkroczył na ekran w późnych latach 90.Później Disney nabył Lucafilm (2012) i ogłosił, że Gwiezdne wojny będą kontynuowane.

Pierwsza antologia pojawiła się już w kinach Łotr 1.Gwiezdne wojny – historie. Po nim powstanie Gwiezdnej Wojny: Epizod VII, który jest planowany na 2018 rok. Drugi film z antologii ma być prequelem oryginalnej trylogii i opowiadać o Hanie Solo przed jego przygodą z Lukem Skywalkerem i Leią Organa. Szef Lucasfilm, Kathleen Kennedy, wyjawiła, że na pewno rozpoczną się zdjęcia do filmu o Solo.

Kiedy Kennedy została zapytana, jak daleko są prace nad filmem o Hanie Solo, powiedziała:

Jesteśmy już bardzo blisko, zamierzamy rozpocząć zdjęcia w lutym.

Zdjęcia do Hana Solo rozpoczną się na początku 2017 roku, co powinno pozwolić na premierę w 2018.

Na razie wiadomo, że reżyserią zajmą się Phil Lord i Chris Miller (LEGO® przygoda, 21 Jump Street),a scenariuszem Lawrence Kasdana i jego syn Jon. W Hana Solo wcieli się Alden Ehrenreich.

Dodatkowo pojawiły się informacje, że Donald Glover wcieli się w młodszego Lando Calrissiana, a Emilia Clarke zagrał zupełnie nową bohaterkę.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…