Pierwsze spojrzenie na Resident Evil 6 0

Data premiery Resident Evil: The Final Chapter coraz bliżej. W internecie pojawiły się dwa fragmenty z filmu. W pierwszym widzimy Alice Abernathy przeszukującą pokój, kiedy zdaje sobie sprawę, że nie jest sama. Uruchamia się kilka monitorów, na których można zobaczyć Red Queen. W ostatniej odsłonie filmu Red Queen jest grana przez Ever Anderson, ośmioletnią córkę Milli Jovovich i reżysera Paula W.S. Andersona. To jej debiut.

Milla Jovovich podczas Q&A na Facebooku została zapytana przez córkę, jak to było z nią pracować:

To było cudowne doświadczenie. Jesteś niezwykle utalentowaną aktorką, o wiele bardziej niż ja kiedykolwiek byłam. To prawdziwy zaszczyt i honor. Jesteś niezwykłym słuchaczem i rozumiesz, jak to jest być naturalną i prawdziwą. Zadziwiasz mnie każdego dnia!

W klipie, który pojawił się za sprawą Sony Pictures Japan zawiera Red Queen, która wyjawia, że jej satelity pokazuja, że na ziemi wciąż żyje 4 472 ludzi i zostało im tylko 48 godzin życia. W drugim klipie widzimy Alice, która powstrzymuje Doca przed podaniem sobie zastrzyku z adrenaliną. Bierze go na zakładnika, podczas gdy Christian krzyczy, że powinni byli ją zabić, kiedy mieli taką okazję.

Film pojawi się w kinach 27 stycznia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…