Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prawdopodobnie poznaliśmy wygląd Goldara 0

Do premiery Power Rangers nie pozostało zbyt wiele czasu. Film w kinach zadebiutuje w marcu przyszłego roku. Fani z pewnością wyczekują tego dnia i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć nowe wersje bohaterów, których oglądali na ekranach telewizorów przed wieloma laty.

Po tym jak zdradzono wygląd Rity Repulsy oraz Alphy 5 przyszła kolei na kolejną kultową postać. Jest nią Goldar – potężny wojownik będą na usługach Rity, a następnie Lorda Zedda.

Podobnie, jak w poprzednich przypadkach (między innymi pokazanie Megazorda tytułowych wojowników), tak i teraz wytwórnia Lionsgate zdecydowała się ukazać wizerunek postaci za pomocą reklamy zabawki. Poniżej znajdziecie owe wideo. Jak Wam się podoba nowa wersja Goldara?

Świat staje u progu zagłady – już niedługo może zostać całkowicie zniszczony przez wrogo nastawionych kosmicznych najeźdźców. Piątka nastolatków odkrywa w sobie zdolności, które mogą im pozwolić uratować planetę. Jednak zanim do tego dojdzie, muszą najpierw sprostać swoim codziennym problemom i stać się lojalną wobec siebie drużyną.

Premiera 24 marca 2017 roku.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…