Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Matthew McConaughey na temat 3. sezonu Detektywa 0

Uwaga wszyscy fani serialu Detektyw. Matthew McConaughey wypowiedział się na temat ewentualnego trzeciego sezonu produkcji stacji HBO!

Aktor wystąpił w programie "The Rich Eisen Show", gdzie był pytany o kilka interesujących rzeczy. Rozmowa dotyczyła takich tematów jak teksański futbol, udział przy tworzeniu animacji Sing i właśnie trzeciego sezonu Detektywa. Prowadzący program powiedział, że słyszał o tym, iż McConaughey ponownie mógłby się wcielić w postać Rusty’ego Cohle’a. Laureat Oscara potwierdził te informacje, jednak wszystko zależy od tego, jak dobry będzie scenariusz.

Co więcej, Matthew McConaughey miał odbyć już rozmowę z twórcą serii, Nikiem Pizzolatto. Jak powiedział aktor, scenarzysta na razie bierze sobie wolne od tej produkcji, jednak niewykluczone, że obaj panowie ponownie połączą swe siły. Ciekawostką dotyczącą Detektywa jest także to, że pierwotnie aktor chciał zagrać postać Marty’ego, którego ostatecznie wykreował Woody Harrelson. Kiedy jednak McConaughey zobaczył scenariusz, to stwierdził, że to właśnie Rusty przemawia do niego bardziej.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…