Aktor z Harry'ego Pottera i inni dołączają do trzeciego sezonu Fargo 0

Stacja FX zakończyła kompletowanie obsady do nadchodzącego, trzeciego sezonu serialowej antologii Fargo – spod pióra Noah Hawleya. Wśród nowych nabytków w obsadzie są: David Thewlis, Michael Stuhlbarg, Scoot McNairy, Shea Whigham, Karan Soni, Fred Melamed i Thomas Mann.

fot. FX

Trzeci sezon Fargo wg wstępnych informacji został osadzony w 2010 roku, tuż po wydarzeniach z pierwszej serii. Na razie nie wiadomo, czy i ew. w jaki sposób fabuła będzie się wiązać z wydarzeniami z pierwszego sezonu, gdyż żadna z jego gwiazd nie powróci w nowych odcinkach.

David Thewlis fot. Joe Scarnici/WireImage

Thewlis (Harry Potter i więzień Azkabanu) będzie członkiem podstawowej obsady nadchodzącego sezonu serialu i wcieli się w rolę V.M. Vargasa, tajemniczego samotnika i prawdziwego kapitalistę, który przekazuje głównemu bohaterowi Emmitowi Stussy’emu (Ewan McGregor), królowi parkingów w Minnesocie, niezbyt dobrą wiadomość mówiącą, że właśnie został wspólnikiem jego pracodawców, których interesy są niezbyt zgodne z prawem.

Scoot McNairy (z lewej) i Michael Stuhlbarg; fot. Jim Spellman/WireImage; John Lamparski/Getty Images

Michael Stuhlbarg (Zakazane imperium) wystąpi jako Sy Feltz, prawa ręka i główny doradca Emmita. Scoot McNairy (Halt & Catch Fire) zagra Maurice’a LeFaya, narkomana z kryminalną przeszłością. Shea Whigham (Agentka Carter), dla którego będzie to ponowne spotkanie z inną gwiazda Zakazanego imperiumStuhlbargiem, sportretuje postać komendanta policji hrabstwa Meeker – Moe Dammicka. Karan Soni (Deadpool) zagra naukowca, doktora Homera Gilrutha. Fred Melamed (Lady Dynamite) wcieli się w Howarda Zimmermana, szychę z talentem do robienia pieniędzy. Thomas Mann (Earl i ja i umierająca dziewczyna) pojawi się jako Thaddeus Mobley, nagradzany autor powieści science fiction.

Cała siódemka nowych aktorów dołącza do obsadzonych wcześniej: Ewana McGregora, który w serialu wystąpi w podwójnej roli bliźniaków Emmita i Raya Stussych, Carrie Coon, Mary Elizabeth Winstead i Jima Gaffigana.

Produkcja najnowszej serii rozpocznie się w styczniu, by zadebiutować na ekranach w dalszej części 2017 roku.

Źrodło: hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…