Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

James Franco potwierdza udział w nowym Obcym 4

Ostatnio w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby James Franco miał zaliczyć krótki występ w najnowszej odsłonie Obcego. Dziś aktor potwierdził swój udział w filmie.

Udzielając wywiadu dla HeyUGuys i We Got This covered, aktor przyznał, że stanie się częścią kinowego uniwersum Obcego. Niestety, nie chciał zdradzić, kim będzie wykreowana przez niego postać. Istnieje wiele plotek mówiących, że James Franco wcieli się w kapitana tytułowego statku kosmicznego, Przymierza.

Nadal nie są znane szczegóły fabuły, a twórcy od prawie roku cytują ten sam opis: Wysłana na drugi koniec galaktyki, załoga Przymierza odkrywa miejsce, które wydaje im się rajem – okazuje się jednak, że to wyjątkowo mroczny i niebezpieczny świat. Jedyną humanoidalną postacią zamieszkującą planetę jest syntetyczny David (Michael Fassbender), ocalały z niefortunnej ekspedycji Prometeusza.

Film trafi do kin 19 maja 2017 roku.

Poniżej znajdziecie wywiady, których udzielił James Franco.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Santanico 2016-12-22

Skoro w filmie zagra Danny McBride to dlaczego nie Franco ;) Jeszcze Seth Rogen mógłby się załapać na jakąś rólkę ;)

Proszę czekać…