Zagraj w Step Up 2! 0

Czy wiedziałeś, że masz szansę zagrać w filmie Step Up 2 the Streets? Wszystko dzięki MySpace.com.

Step Up 2 the Streets kontynuacji hitu, który podbił serca widzów w zeszłym roku mają zagrać Robert Hoffmana jako Patrick – studenta tańca w Maryland School of the Arts oraz Briana Evigan – zbuntowana nowa uczennica w tej samej szkole. Dzięki pierwszej części szczególnie Channing Tatum stał się gwiazdą i idolem nastolatek, ale film będzie pamiętany również dzięki świetnej grze Jenna'y Dewan. Film zarobił blisko 100 mln dolarów a ponieważ koszty produkcji były relatywnie niskie wobec innych hollywoodzkich produkcji był to duży sukces.

Kadr z filmu Step Up - taniec zmysłówKadr z filmu Step Up - taniec zmysłów

To co jednak najważniejsze w drugiej części to podobnie jak w pierwszej jej interaktywność i casting poprzez znany serwis społecznościowy. IN 2007 YOU GET TO HELP US MAKE THE SEQUEL taki zachęcający slogan możemy przeczytać na jednej z podstron serwisu MySpace.com. Teraz każdy utalentowany tancerz-amator oraz piosenkarz, niestety tylko w Stanach Zjednoczonych może podbić Hollywood i wystąpić w kontynuacji przeboju. Twórcy filmu oraz obsada wybiorą finalistów a najlepszych wybiorą użytkownicy serwisu MySpace.

Droga do Hollywood dzięki internetowi zrobiła się strasznie krótka i to bardzo dobrze, że prawie każda osoba utalentowana może spróbować swoich sił w rywalizacji o tak wysoką stawkę. Premiera filmu Step Up 2 the Streets w przyszłym roku i miejmy nadzieję, że z polskim udziałem. Ponieważ mocno wierzymy w określenie, że Polak potrafi i nie ma regulaminu, którego nie będzie potrafił obejść, że jakimiś dziwnym trafem ktoś z Polski, jednak przebije się go grona finalistów i sprawi niespodziankę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…