Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Ciemniejsza strona Jane Doe w przerażającym polskim zwiastunie 2

Nie wiesz o niej nic. Dlatego żyjesz. Autopsja Jane Doe w kinach już 13 stycznia 2017 roku. Zobaczcie najnowszy, jeszcze bardziej przerażający polski zwiastun oraz plakaty.

Olwen Catherine Kelly w filmie Autopsja Jane Doe, fot. Monolith Films.

Prawda jest jak śmierć. Nie ma przed nią ucieczki. Znakomicie przyjęty przez krytyków film o tym, jak wiara w potęgę rozumu kapituluje przed tym, co nadprzyrodzone. Horror reżysera kultowego Łowcy trolli.

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo.

Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Zobaczcie najnowszy, jeszcze bardziej przerażający polski zwiastun:

Autopsję Jane Doe wyreżyserował André Øvredal – reżyser już kultowego Łowcy trolli. Główne role dwóch patologów sądowych – ojca i syna – zagrali Emile Hirsch (Ocalony, Wszystko za życie, Obywatel Milk, Dziewczyna z sąsiedztwa) oraz Brian Cox (Troja, Red, Krucjata Bourne'a, Braveheart: Waleczne serce).

Inteligentny, pomysłowy i naprawdę przerażający film – slashfilm.com

Ovredal po mistrzowsku buduje napięcie – comingsoon.net

Autopsja Jane Doe w polskich kinach pojawi się już 13 stycznia 2017 roku. Poniżej prezentujemy polskie plakaty do tej produkcji:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…