Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

FOX prezentuje pierwszą grafikę promującą serial Legion 3

Dwa dni temu zaprezentowaliśmy naszym czytelnikom pierwszą grafikę promującą serial Legion. Dziś mamy dla Was już jego polską wersję. Wszyscy fani X-Menów i komiksów Marvela bądźcie czujni. To produkcja, która wymyka się poza granice ludzkich wyobrażeń.

Copyright FX Productions.

Grafika przedstawia głównego bohatera serialu Davida Hallera (Dan Stevens) – zagubionego, młodego mężczyznę obdarzonego ponadludzkimi zdolnościami, który pewnego dnia, uświadamia sobie, że głosy i wizje, jakich doświadcza, mogą być prawdziwe…

Jak poradzi sobie ze świadomością, że moce które posiada to nie schizofrenia, tylko tytułowy „Legion” osobowości, który ma w swojej głowie?

Czy przeznaczenie głównego bohatera okaże się tym, które Marvel nadał jednej z postaci swoich komiksów – Davidowi Hallerowi (aka Legion), synowi Charlesa Xaviera? Odpowiedź już w lutym na FOX!

Legion to pierwsza telewizyjna produkcja nawiązująca do kultowej serii o X-Menach. Premierowy odcinek 1. sezonu zostanie wyemitowany kilkanaście godzin po premierze w USA, w czwartek 9 lutego na kanale FOX. Zobaczcie poniżej polską zapowiedź i plakat serialu:

Copyright FX Productions.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…