RJ Cyler - aktor Power Rangers o swojej roli w filmie 0

Kiedy Lionsgate ogłosiło powstanie nowego filmu o Power Rangers, fani słusznie zaczęli spodziewać się nowych twarzy w starych, dla nich klasycznych już, rolach. Aktor RJ Cyler – grający Niebieskiego Rangera – podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi swojej roli i o tym, skąd czerpie inspiracje, grając ją.

Cyler mówił o wskazówkach, jakie otrzymał od aktorów wcześniejszych wersji Power Rangers: “Ja i David Yost rozmawialiśmy o roli, dostałem wsparcie i porady. A Jason David Frank cały czas jest dla mnie motywacją”.

Aktor opowiadał również o tym, jaki Ranger był jego ulubionym. “Jako dzieciak zawsze na Halloween przebierałem się w niebieskiego. Ten Ranger był moim ulubionym”. Na pytanie o to, jakiego chciałby najbardziej zagrać, wyznał: “Gdybym mógł wybierać, wybrałbym czerwonego – to mój ulubiony kolor”.

Wspomniany wcześniej Jason David Frank nie tylko jest wsparciem dla aktorów, ale dla całej produkcji. Ostatnio potwierdzono również, że sam zagra w filmie.

Power Rangers pojawią się w kinach 24 marca 2017 roku. Za kamerą stanął Dean Israelite; grają między innymi: RJ Cyler, Ludi Lin i Elizabeth Banks.

Źrodło: heroichollywood.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…