Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lex Luthor powróci w Justice League 0

Warner Bros. Picutres potwierdził udział w widowisku Justice League trzech nowych postaci, o których do tej pory nie mówiło się w kontekście tego filmu. Wśród nich jest między innymi przeciwni Supermana i Batmana – Lex Luthor.

Swego czasu sporo spekulowano, że Lex Luthor może pojawić się także w Legionie samobójców. Tamte plotki okazały się być tylko plotkami. W tym przypadku jego udział jest nie tylko pewny, ale i całkiem sensowny, jeśli weźmiemy pod uwagę wydarzenia z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Także fani Jesse'ego Eisenberga – jego Lex Luthor ponownie uraczy nam swoją obecnością w DCEU!

Drugą potwierdzoną postacią, którą zobaczymy w Justice League jest królowa Hippolita, w którą wcielać się będzie Connie Nielsen. Prawdopodobnie będą to flashbacki udziałem jej oraz Wonder Woman. Samą Nielsen w tej roli będziemy mieli okazję poznać najpierw w solowym filmie o przygodach Diany z Themysciry.

Na koniec postać doskonale znana z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. W filmie zobaczymy matkę Supermana, Marthę. Ponownie zagra ją Diane Lane.

Premiera Justice League zaplanowana została na 17 listopada 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…