Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obcy: Przymierze - zobaczcie pierwszy zwiastun 7

Studio 20th Century Fox zrobiło wielki prezent fanom Obcego. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu Ridley Scotta, Obcy: Przymierze. Znajdziecie go poniżej.

Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Premiera filmu 17 maja 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

bizarre

Ridley chce zrobić z Katherine Waterston drugą Ripley XD widzę już po zwiastunie, że jej rola będzie mnie irytować, oby jak najmniej tej pani.

Bluejohn_26 bizarre

@bizarre Raczej bym na to nie liczył. Nie po to obsadzał ją w roli głównej, żeby teraz marginalizować jej udział. Ja mam tylko cichą nadzieję, że w filmie będzie jak najmniej idiotyzmów, które pogrążyły "Prometeusza".

bizarre Bluejohn_26

@Bluejohn_26 Gdyby ta Waterston chociaż z wyglądu nie starała się kopiować Ripley…
Mam nadzieję, że Scott rozłoży to bardziej między kilku aktorów, są przecież Noomi Rapace, Crudup czy Bichir.

Bluejohn_26 bizarre

@bizarre Z tego co słyszałem, rola Rapace ma być epizodyczna (pewnie pojawi się w jakiejś retrospekcji, albo na starym nagraniu). Początkowo miało jej wcale nie być. Główne skrzypce będą grać Waterson, Fassbender i prawdopodobnie Franco. Reszta raczej będzie raczej występować w roli zwierzyny łownej dla tytułowego obcego.

Santanico

Zwiastun wygląda całkiem zacnie (fajna scena pod prysznicem) jednak nadal pamiętam kampanie promocyjną "Prometeusza", która też mnie pozytywnie nastawiła i wszyscy wiemy jak było. Jednak liczę, że Scott wyciągnął wnioski i tym razem się postarał.

Bluejohn_26

Zwiastun wygląda całkiem nieźle, ale niesmak, po dość przeciętnym "Prometeuszu", sprawia, że nie napalam się zbytnio na ten film.

CameronPoe

B E Z N A D Z I E J N Y zwiastun i zapewne B E Z N A D Z I E J N Y film !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wafel88 CameronPoe

@CameronPoe Jak Ja "uwielbiam" twoje komentarze… Może kiedyś nawet doczekam się rozwinięcia tych twoich komentarzy.

CameronPoe Wafel88

Wybacz! Nie mam czasu na pisanie długich przemyśleń ;)

MARTIN007

NICZYM NOWYM NAS NIE ZASKOCZĄ,CHODZI TYLKO ŻEBY FILM MIAŁ KLIMAT STARYCH CZĘŚCI.ZABRAKŁO TEGO WŁAŚNIE W PROMETEUSZU.TYM RAZEM JESTEM SPOKOJNY I OBOK BLADE RUNNERA TO NAJWAŻNIEJSZA PREMIERA 2017.KLASYKA WRACA!.

@MARTIN007 moglbyś wyłączyć capslocka? Bo pisanie wszystkiego z duzej litery nie wyglada zbyt dobrze

Proszę czekać…