Johnny Depp w telenoweli o wamiprach 0

Opera mydlana o wampirach Dark Shadows ma trafić do kin. Odpowiedzialni za to będą Johnny Depp i Graham King, którzy ją wyprodukują dla studia Warner Bros

Nazwa serialu Dark Shadows być może nikomu nic nie mówi, bo serial był emitowany ponad 40 lat temu (1966-1971 – 1225 odcinków). Będziemy mieli więc kolejny film w którym zobaczymy wilkołaki, duchy i zombie. Johnny Depp w dzieciństwie był zafascynowany serialem i chciał zagrać głowę rodziny Barnabasa Collinsa.

answers.comanswers.com

Serial ma sporą grupę fanów i były już próby na początku lat 90-tych żeby go wskrzesić. Skończyło się na telewizji, ale teraz z rozmachem planuje się wersję kinową. Wcześniej jednak prawdopodobnie zobaczymy trzy produkcje z Johnny Deppem planowane na rok 2008. Będą to biografia Stephena Smitha Addict, adaptacja powieści Gregory’ego David’a Roberts’a Shantaram oraz jeszcze jedne film na podstawie książki, ale tym razem Huntera S. Thompsona The Rum Diary. W tym roku, w wielu kinach aktora możemy zobaczyć jeszcze w trzeciej części Piratów z Karaibów i wydaje się, że będziemy długu czekali na kolejną produkcje aktora z tak wysokim budżetem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…