Po prostu kocham kino :)

Tak mógł wyglądać Dr Strange, gdyby zagrał go Ryan Gosling! 2

Mimo, że finalnie do roli Doktora Strange’a Marvel wybrał Benedicta Cumberbatcha, Ryan Gosling był brany pod uwagę do tej roli. Dzięki Court Chu, profesjonalnemu artyście koncepcyjnemu, możemy zobaczyć jak Gosling wyglądałby jako tytułowy bohater filmu, Doktor Strange.

Marvel szukał alternatywnych aktorów, którzy byliby idealni do roli Stephena Strange’a, gdy Benedict Cumberbatch był zajęty innymi kontraktami, jednym z których była rola w sztuce Hamlet w London’s Barbican Theatre jesienią zeszłego roku. Poza Ryanem Goslingiem, innymi aktorami, którzy byli brani pod uwagę do tej roli byli Joaquin Phoenix (Ona) oraz Jared Leto (Legion samobójców).

Wprawdzie Ryan Gosling nie dostał roli Doktora Strange’a, ale sam nie może narzekać na ostatni rok – za magiczny występ w musicalu La La Land został nominowany do Złotego Globu w kategorii "Najlepszy aktor w komedii lub musicalu".

Doctor Strange, w którym zagrali również: Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Mads Mikkelsen, Tilda Swinton oraz Michael Stuhlbarg, do tej pory zarobił już 658 milionów dolarów w światowym box office. Czy myślicie, że wynik mógłby być lepszy, gdyby w głównej roli pojawił się inny aktor?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Łukasz Oleksiak 2017-01-09

Dobrze, że Benedict zagrał :)

Proszę czekać…