Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W tym roku startują zdjęcia do Ant-Mana 2 1

Marvel Cinematic Universe wciąż się powiększa. W tym roku będziemy mieli okazję obejrzeć trzy kolejne produkcje, a przecież na tym nie koniec. Już niebawem wystartują zdjęcia do kontynuacji Ant-Mana!

Prace na planie widowiska mają wystartować już w czerwcu. Na razie nie podano dokładnie lokacji, w których będzie kręcony film. Prawdopodobnie część prac będzie odbywała się w Pinewood Atlanta Studios, gdzie kręcona także część pierwszą. Zresztą włodarze Marvela często korzystają z tego miejsca przy tworzeniu filmów należących do uniwersum.

Zdjęcia mają wystartować w ciągu kolejnych sześciu miesięcy. Miejmy nadzieję, że w tym czasie poznamy więcej szczegółów dotyczących filmu. Pewne jest, że w obrazie ujrzymy postać The Wasp, w którą wcieli się Evangeline Lilly. W roli tytułowej powróci natomiast Paul Rudd. Potwierdzono także, że w produkcji weźmie udział Michael Pena. Na razie nie wiadomo co z Michaelem Douglasem. Sam aktor jest zainteresowany powrotem, ale pod warunkiem, że nie będzie znowu służył, jako ekspozycja filmu o Ant-Manie.

Za kamerą ponownie stanie Peyton Reed. Ant-Man and the Wasp pojawi się w kinach 6 lipca 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…