Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zły Optimus w spocie Transformers: Ostatni Rycerz 1

W sieci pojawił się spot telewizyjny promujący widowisko Transformers: Ostatni Rycerz. W materiale możemy zobaczyć Optimusa Prime’a, który walczy ze swoimi sojusznikami z poprzednich części. Zobaczcie sami.

Film ukarze, jak mitologia Transformersów kształtowała się na przestrzeni wieku; kiedy wszystko się zaczęło i jak rozpoczęła się walka między dwoma rasami. Wyjaśnione zostaną takie aspekty jak – kim był Megatron, nim stał się Megatronem, kim był Optiums, Bibliotekarz, Quintessonowie…

Tytułowym "Ostatnim Rycerzem" jest Optimus Prime, któremu udaje się odnaleźć zniszczony Cybertron. Dowódca Autobotów dowiaduje się, że to jego wina, jednak przy odrobinie szczęścia może zmienić bieg historii i uratować swoją planetę. Musi odnaleźć magiczny miecz, który posiada Merlin, czarodziej znany z legend o Królu Arturze. Swoje moce nabył w momencie, kiedy spotkał jednego z Transformerów.

Premiera widowiska 23 czerwca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Łukasz Oleksiak 2017-01-10

Oby film był tak dobry jak go rysują. Z części na część jest coraz gorzej. Jednak sama transformacja Autobotów uważam za rewelacyjny efekt :)

Proszę czekać…