Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Katalog HBO GO i Netfliksa w bazie FDB 4

Jesteśmy świadomi tego, że platformy streamingowe są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Takie serwisy jak HBO Go czy Netflix budzą spore zainteresowanie ludzi kochających kino oraz seriale. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić do naszej bazy katalog z tytułami produkcji, które można oglądać na wcześniej wymienionych platformach.

Aby znaleźć tytuły znajdujące się na HBO Go oraz Netfliksie należy wejść w katalogów filmów. Na liście, gdzie znajdują się filmy z podziałem na gatunki oraz lata, została dodana także opcja "platformy streamingowe". Wystarczy, że wybierze tę która Was interesuje.

Oczywiście katalog możecie modyfikować w dowolny sposób. Z pewnością będzie to dla Was spore ułatwienie. Biblioteki HBO Go i Netfliksa są ogromne i jest tam tyle tytułów, że czasami ciężko zdecydować się co obejrzeć. Teraz dzięki nowej opcji na pewno będzie Wam łatwiej wybrać odpowiedni tytuł.

Katalog filmów HBO Go
Katalog filmów Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Natalia Karzel 2017-01-10

Dla mnie wspaniała opcja! Korzystam z HBO GO, ale szukanie tam jakiegoś dobrego filmu do obejrzenia, jeśli nie jest w niedawno dodanych, bywa żmudne.

Piotr Biernacki 2017-01-10

Z ileś lat temu o taką opcję apelował, ale Grzesiek często potrzebuje paru lat, żeby samemu się przekonać do pewnych rozwiązań :)

Grzegorz Derebecki Beznickowy 2017-01-10

@Beznickowy To nie tak, czasem niektore rzeczy nie dają się zrealizować w rozsądnym czasie :)

Bluejohn_26 Grzegorz_Derebecki 2017-01-10

@Grzegorz_Derebecki To teraz jeszcze katalog Amazon Prime przydałoby się uzupełnić. W końcu od grudnia jest oficjalnie dostępny w Polsce.

Rejdzi 2017-01-10

Powinna być tez informacja z platformy toorenty.org
Tam film przed premierą jest przeważnie często dostępny

Sebastian Kn©l Rejdzi 2017-01-11

@Rejdzi abstrahując od samej powagi tej propozycji, bo fdb stawia jednak na przestrzeganie prawa, to ta strona już od dawna nie działa.

Łukasz Oleksiak 2017-01-10

Zobaczymy jak będzie to działało w praktyce. Jeśli będzie wszystko ok to dla mnie bomba :)

Proszę czekać…