Batman ma problemy, wszystkiemu winna Liga Sprawiedliwości?

The Batman Bena Afflecka ma kolejne problemy. Według najnowszych doniesień, produkcja widowiska o solowych przygodach Mrocznego Rycerza ma zostać opóźniona!

Od kilku miesięcy w mediach ciągle mówi się o problemach, jakie DC i Warner Bros. Pictures mają ze swoim uniwersum. Sam Ben Affleck od początku powtarzał, że wejdzie na plan zdjęciowy Batmana tylko wtedy, jeśli scenariusz będzie perfekcyjny. Wielu wierzyło, że produkcja filmu rozpocznie się jeszcze tej wiosny, aby zdążyć z premierą na przyszły rok. Wszystko jednak na to wskazuje, że prace nad widowiskiem zostaną opóźnione o kilka miesięcy.

Nie podano konkretnych powodów, ale winna wszystkiemu ma być Liga Sprawiedliwości, która do kin trafi w listopadzie. Źródła odpowiedzialne za tę informację twierdzą, że film Zacka Snydera jest wielkim bałaganem i nie wszystko jest z nim tak jak powinno.

Na pewno swoje zrobiła też fala krytyki, jak spadła po ostatnim zdjęciu promującym Ligę Sprawiedliwości. Do tego dochodzą szanse na Złote Maliny dla Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Legionu samobójców. Włodarze wytwórni mają twardy orzech do zgryzienia i możliwe, że w uniwersum DC niebawem dojdzie do wielkich zmian. Miejmy nadzieję, że na lepsze.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)