Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Spider-Man powróci w Avengers: Infinity War 1

W Avengers: Infinity War pojawi się cała plejada superbohaterów znanych z wcześniejszych produkcji należących do Marvel Cinematic Universe. Do tej pory cicho było jednak na temat występu w widowisku Toma Hollanda, czyli odtwórcy roli Spider-Mana.

Na szczęście dla fanów Człowieka Pająka, utalentowany aktor potwierdził swój występ w wyczekiwanej superprodukcji. Holland miał okazję udzielić wywiadu dla Vogue Italia, w którym wyjawił, że będzie częścią Avengers: Infinity War.

To oni przekonali Marvela (Evans i Downey Jr.). Producenci chcieli się najpierw upewnić, że jestem odpowiednią osobą zanim zaproponowali mi występ w trzech filmach w ciągu następnych czterech lat. W tym także Avengers Infinity War.

powiedział aktor

Nutka niepewności została, więc zażegnana. Fani mogą spać spokojnie i przygotowywać się do solowego filmu o przygodach Spider-Mana, którego premiera zapowiedziana jest na te rok. Później czeka nas wielki pojedynek z Thanosem i trzecie widowisko "Avengers". Przyszłość uniwersum zapowiada się interesująco!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…