Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy zwiastun filmu Bodo! 0

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu Bodo, opowieści o największym amancie polskiego kina. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Wszystko w tym filmie zrobione jest tak, by podobało się widzom. Jest młody i zdeterminowany chłopak. Jest wielka miłość. Są marzenia, które się spełniają. Zapierająca dech w piersiach sława i dalekosiężne plany. Dużo muzyki, mnóstwo tańca oraz szczypta nostalgii. A to wszystko na wielkim ekranie już na dzień kobiet.

Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.

Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

Bodo w kinach od 3 marca.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…