Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Po obejrzeniu tego filmu usuniecie konta na Facebooku! 1

Uwaga! Po seansie tego filmu usuniecie swoje konta na Facebooku i Instagramie! Tom Hanks, Emma Watson i John Boyega w polskim zwiastunie thrillera Krąg. Wkrótce w kinach.

Emma Watson, Ellen Wong w thrillerze Krąg, fot. Frank Masi.

Krąg to porywający thriller powstały na podstawie światowego bestsellera Dave'a Eggersa, określanego przez "The New York Times" mianem książki proroczej. W ekranizacji powieści uderzającej w globalne potęgi internetowe pokroju Google’a i Apple’a, występują – dwukrotny zdobywca Oscara – Tom Hanks oraz młode gwiazdy Harry'ego Pottera i Gwiezdnych WojenEmma Watson i John Boyega.

Zobaczcie oficjalny polski zwiastun thrillera Krąg:

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia.

Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

Ten film otworzy wam oczy!

Screenrant

Cała prawda o mrocznej stronie mediów społecznościowych!

The Wrap

Przejmująca i złowieszcza wizja przyszłości.

Movies.yahoo.com

Pełen napięcia thriller.

The Hollywood News

Są dreszcze!

Popsugar

Krąg wkrótce w polskich kinach.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…