"May the Force Be With You"

Jessica Alba w The Eye - zobacz zdjęcia 0

Na zlocie Comic-Con w San Diego, zaprezentowano dwa zdjęcia z Jessicą Albą promujące horror The Eye.

Reżyserią zajmuje się francuski duet: David Moreau i Xavier Palud. Scenariusz na podstawie wersji z 2002 roku napisali: Hillary Seitz, Sebastian Gutierrez oraz Ryne Douglas Pearson. The Eye produkuje duet Tom Cruise i Paula Wagner.

Jesica Alba w horrorze The Eye 2007Jesica Alba w horrorze The Eye 2007

Gwiazdą filmu będzie Jessica Alba (Fantastyczna czwórka, Honey, Sin City – Miasto grzechu). W głównych rolach zobaczymy jeszcze m.in: Parker Posey, Alessandro Nivola czy Chloe Moretz.

Reżyserski duet jest wspaniały, myślę, że znacznie podniesie poziom horroru. W 'The Eye' zobaczymy: dużo krwi, gore, duchy, obłęd i cierpienie młodej dziewczyny. Napięcie będzie towarzyszyć widzom od początku do samego końca. – powiedziała Jessica Alba na Comic-Con

Zdjęcia do filmu zostały już ukończone, obecnie ekipa zajmuje się post-produkcją. Premiera zaplanowana jest na 1 lutego 2008 roku.

The Eye będzie remake'iem japońskiego horroru z 2002 roku. Sydney, młoda niewidoma od dziecka skrzypaczka dzięki zabiegowi przeszczepu rogówki dostaje szansę odzyskania wzroku. Równocześnie z przystosowywaniem uleczonego zmysłu do oszałamiającego świata barw i form, nawiedzają ją przerażające wizje śmierci porywającej wybrańców i wywlekającej ich poza świat żywych. Wytrącona z równowagi Sydney na skraju szaleństwa jest zmuszona odkryć do kogo należały wszczepione jej oczy i jaka tajemnica kryje się za tymi wizjami.

Jesica Alba w horrorze The Eye 2007Jesica Alba w horrorze The Eye 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

dzięki, to chyba już drugi błąd z tą samą osobą :)

DRAGA

sądzę że Parker Posey to kobieta więc nie Parkera Posey’a, tylko zwyczajnie zobaczymy Parker Posey ;p

Proszę czekać…