Tytus Pullo jako nowy Punisher 0

Ray Stevenson, którego wszyscy poznali w roli Tytusa Pullo w serialu Rzym teraz zagra główną rolę w kolejnej części Punishera.

Film zrealizuje dla Lionsgate Lexi Alexander (wcześniej Hooligans) a produkcja ruszy w październiku. Scenariusz przygotują Nick Santora, Kurt Sutter, Matt Holloway i Art Marcum.Będzie to druga część nowej wersji filmu, który w 1989 r. stał się prawdziwym przebojem. W pierwszej wersji wystąpił Dolph Lundgren, prawdziwa ikona kina akcji dla prawdziwych facetów końca lat 80-tych i początku 90-tych. Thomasa Jane zagrał w remaku, który powstała w 2004 r. Fabuła przedstawia się następująco. Agent specjalny Frank Castle (Tom Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on sam cudem uchodzi z życiem. O tej chwili Castle ma tylko jeden cel w życiu – zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na czele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny – opis fdb.pl. (zobacz zwiastun.

Nowa wersja przy budżecie wynoszącym $15.5M zarobiła w USA $33.7M, co pokazało, że można na Punisherze jeszcze zarobić. Ma to być początek serii filmów z udziałem Stevensona, jednak czy jest chociaż cień szansy, żeby Punisher zdobył taką popularność jak Superman, czy Batman. Na pewno na podobne wyniki finansowe nie ma co liczyć.

Kadr z filmu Punisher 2004Kadr z filmu Punisher 2004

Kadr z filmu Punisher 2004Kadr z filmu Punisher 2004

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…