Nowy kanał filmowy w ofercie platformy N 0

Platforma N wzbogaci swoją ofertę o nowy kanał filmowy Movies24. Ramówkę należącej do firmy Sparrowhawk Media (właściciela Hallmark Channel) stacji wypełniają filmy kręcone dla potrzeb telewizji.

Movies24 zadebiutuje na polskim rynku prawdopodobnie w listopadzie. Polskim widzom zostanie zaproponowana wersja kanału z dubbingiem. Stacja na pewno pojawi się w ofercie platformy N. Możliwe jednak, że trafi ona także do Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu oraz sieci kablowych.Kanał prezentuje rozmaite gatunki produkcji. W ofercie nadawcy znajdują się filmy akcji, melodramaty, horrory, thrillery oraz erotyki emitowane w piątki oraz soboty. W odróżnieniu od Hallmark Channel stacja nie wyświetla żadnych seriali. Telewizja korzysta z produkcji największych amerykańskich studiów filmowych: Sony, MGM, Paramount oraz wytwórni niezależnych, pracujących na potrzeby dystrybucji telewizyjnej.

Movies24 jest od roku dostępna w największej, europejskiej cyfrowej platformie satelitarnej Sky Digital. Pod koniec ubiegłego roku kanał zajął ósmą pozycję wśród najpopularniejszych kanałów filmowych w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że na przełomie września i października do oferty N dołączy inny kanał należący do Sparrowhawk Media- Kids & Co, adresowany do dzieci w wieku 4-7 lat. Do pakietów platformy dołączą także rozrywkowy n-talk (z programami talk-show, polskimi i zagranicznymi) oraz edukacyjny Da Vinci. Jesienią wejdzie też kanał TVN Biznes CNBC. Platforma N ma ponad 142 tys. abonentów. Do końca roku ma zostać docelowo sprzedanych ponad 100 tys. nowych dekoderów.

wirtualnemedia.pl

Logo Platformy NLogo Platformy N

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…