"May the Force Be With You"

Grindhouse: Planet Terror - jest polska data premiery! 0

Pierwsza cześć podwójnego projektu Grindhouse – Death Proof, swoją premierę w Polsce miała dwa tygodnie temu. Druga część – Planet Terror nawiedzi polskie kina już za dwa miesiące, 12 października.

Nowe unikalne dzieło Roberto Rodrigueza Grindhouse vol.2. Planet Terror to druga część projektu zrealizowanego wspólnie z Quentinem Tarantino – eksplozja, jaką może wywołać tylko mieszanka Kill Bill i Sin City!

Małżeństwo lekarzy, William (Josh Brolin) i Dakota (Marley Shelton) Block są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar… Tymczasem na poboczu drogi Cherry (Rose McGowan), tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną chorobę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray (Freddy Rodr?guez), jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru… Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.

Najnowszy film duetu Tarantino-Rodrigueza to jak spełnienie marzeń dla wszystkich kinomaniaków.

Pete Hammond Maxim

GRINDHOUSE to podwójna dawka chorego, szokującego i perwersyjnego klimatu rodem z exploitation movies. I w dodatku jedna lepsza od drugiej.

Kirk Honeycutt, „Hollywood Reporter”

GRINDHOUSE to jeden z niewielu filmów, na które warto wydać pieniądze na bilet do kina.

Erik Childress EFILMCRITIC.COM Informacja nadesłana przez dystrybutora filmu – Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…