Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stranger Things - nowe zdjęcia i szczegóły dotyczące 2. sezonu 1

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam okładkę magazynu Entertaiment Weekly, na której widniały dzieciaki ze Stranger Things. Dzisiaj mamy dla Was kilka nowych zdjęć z samego serialu oraz szczegóły dotyczące fabuły.

Akcja serialu będzie rozgrywała się rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu i będzie umiejscowiona w trakcie Halloween. Samą premierę 2. sezonu także ustalono na 31 października. Coś złego będzie działo się jednak z Willem Byersem.

Wciąż widzi jakieś obrazy ze świata Upside Down – pytanie jakie należy zadać, jest takie czy one są prawdziwe? Jest to coś w rodzaju stresu pourazowego.

W drugiej serii nie zabraknie także Winony Rider, której postać będzie chciała ustabilizować trudną sytuację w jakiej znalazła się jej rodzina. Pomagać jej w tym będzie dawny kolega z liceum, Bob (w tej roli Sean Astin). W drugim sezonie pojawi się też nowe rodzeństwo – Billy oraz Max (będą oni grani przez Dacre'a Montgomery'ego i Sadie Sink). Ten pierwszy będzie uprzykrzał życie głównym bohaterom, a jego siostra będzie pałała sympatią do Dustina i Lucasa.

Jeśli chodzi o Jima Hoppera, to będzie chciał utrzymać wszystko w tajemnicy, aby nie narazić Joyce oraz dzieciaków.

On będzie kimś w rodzaju autorytetu, kimś kto powie co się wydarzyło, a co nie miało miejsca. Ma problem, aby pójść na kompromis i wszystko zatuszować.

Oczywiście na koniec informacja dotyczące Eleven. Matt Duffer potwierdza – ona powróci w drugiej serii!

Chce żeby ludzie wiedzieli, że ona powróci i będzie miała kluczowe znaczenie w drugim sezonie. Poznamy jej historię oraz genezę. Dowiemy się skąd pochodzi, jak przybyła na świat i co zrobił jej program naukowy.

wyjawił twórca serialu

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…