Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Wkrótce ruszą zdjęcia do nowego Predatora - czyżby bez Schwarzeneggera? 1

Predator zaatakuje filmowe studio już w przyszłym tygodniu, okazuje się jednak, że jego forma będzie różnić się od zapowiadanej we wstępnych rozmowach. Przyszłoroczna historia jednego z najniebezpieczniejszych ekranowych kosmitów nie będzie kontynuacją serii zapoczątkowanej w 1987, lecz jej autonomicznym rebootem. Wydaje się też, że Schwarzenegger nie pojawi się w filmie – nawet nie w krótkim cameo.

Reżyser filmu, Shane Black, nie zdradził jeszcze fabuły nadchodzącego widowiska SF. Fani kosmicznego łowcy powinni być spokojni – twórca wystąpił osobiście w oryginalnym Predatorze z 1987; tegoroczny reboot będzie więc dla niego rodzajem powrotu do kolebki. Nie wiadomo, czy Black znów wcieli się w postać Hawkinsa, ani czy w ogóle pojawi się w filmie. Póki co w obsadzie produkcji znaleźli się: Olivia Munn, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes, Thomas Jane i Jacob Tremblay.

Według pierwotnych założeń kosmiczni łowcy zostaną w całości wygenerowani w technice CGI. Z drugiej strony twórcy zapowiedzieli też krótką scenę z udziałem Arnolda Schwarzeneggera. We Got This Covered, rozmawiając z aktorem produkcji, Boydem Holbrookiem, dowiedziało się kilku istotnych szczegółów odnośnie treści filmu.

Obecnie pracuję nad Predatorem. To nie będzie sequel; Shane Black stworzył coś zupełnie nowego, równocześnie zakorzenionego w oryginalnych produkcjach o Predatorze. Jeśli chodzi o historię, film to totalna innowacja, osadzona w realności. Świetny powiew świeżości! Nie sądzę, abyście zobaczyli w nim Schwarzeneggera. To byłoby stygmatyzujące… Film to mieszanina horroru, SF i westernu.

wyznał aktor.

Według wstępnych założeń produkcja trafi na ekrany kin 8 lutego 2018 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-02-19

bardzo trudno będzie zrobić coś co dorówna oryginalnemu Predatorowi, niemniej jednak wszytko co trafi do kina z tym potworkiem warto zobaczyć

Proszę czekać…