Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Czy powstanie spin-off o następczyni Wolverine'a? 1

Już za dwa tygodnie do kin na całym świecie trafi ostatni film z kultowym X-Menem, Wolverinem. Hugh Jackman po 17 latach spędzonych w uniwersum Mutantów rezygnuje ze swojej roli. Jego miejsce nie pozostanie jednak puste – jako swoją następczynię samoregenrujący się X-Men mianował nastoletnią X-23. Zdaniem reżysera filmu Logan, jej postać jest tak dobra, że śmiało mogłaby otrzymać własną, solową produkcję.

Rozmawiając z We Got This Covered, James Mangold zapytany został, czy po Loganie planuje kontynuować swoją przygodę w świecie Mutantów. Reżyser nie musiał długo zastanawiać się nad odpowiedzią.

Uważam, że Dafne [Keen] jest niesamowita. Jeśli miałby powstać film, skupiający się na jej postaci, na pewno byłbym w niego zaangażowany. Osobiście uważam, że jednymi z największych przedsięwzięć, które próbowaliśmy zrealizować [na przestrzeni Logana], jest wyprodukowanie widowiska o rodzinie, włączenie w historię Dafnę oraz zaprezentowanie problemów związanych z chorobą Charlesa.

opowiedział o swoim ostatnim filmie Mangold.

W komiksach Laura Kinney aka X-23 stanowi kobiecy odpowiednik Wolverine’a. Również posiada szpony stworzone z adamantium – po dwa w każdej ręce i jeden na stopach. Fani powieści graficznych od dawna czekali na pojawienie się X-23 w kinowym uniwersum X-Menów – gdyby spin-off faktycznie powstał, z miejsca podbiłby serca wielu miłośników Mutantów.

Póki co plany na rozwój uniwersum X-Men pozostają nieznane. Twórcy co jakiś czas rzucają w wywiadzie pomysłem na nowy film, jednak rzadko kiedy ich wizja spotyka się z poparciem ze strony studia Fox. Póki co jedyną (prawie) pewną produkcją jest pełnoprawna kontynuacja franczyzy, X-Men: Supernova. Obecnie emitowany jest też serial osadzony w uniwersum Mutantów, Legion.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…