Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

To nie jest miejsce dla grzecznych dziewczyn! 1

Prezentujemy polski zwiastun horroru Zło we mnie. Przerażający obraz w polskich kinach od 10 marca. Grzech nie zobaczyć!

Emma Roberts w scenie z horroru Zło we mnie, fot. Petr Maur.

Już 10 marca 2017 roku na ekrany polskich kin wejdzie Zło we mnie, porównywany do Dziecka Rosemary i Carrie, debiut reżyserski aktora Oza Perkinsa (Star Trek i Wilk) – syna legendarnego Anthony'ego Perkinsa – odtwórcy roli Normana Batesa z Psychozy Hitchcocka.

W obsadzie wysoko ocenianego horroru (81/100 w skali Metascore) znaleźli się, m.in.: zdobywczyni Teen Choice Award – Emma Roberts (Królowe krzyku, American Horror Story), gwiazda serialu Mad MenKiernan Shipka oraz James Remar (Dexter, Django).

Po obejrzeniu Zła we mnie będziecie bali się zejść do piwnicy i skręcić w ciemną alejkę.

pisał o filmie serwis Consequence of Sound

Horror Oza Perkinsa znalazł się programie Festiwalu w Toronto oraz Fantastic Fest. Mamy dla Was polski zwiastun:

W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem.

Jej nadejście uwalnia demony, które zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

Zło we mnie na ekrany polskich kin wejdzie 10 marca 2017 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…