Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Internet reaguje na Oscara dla Legionu samobójców! 2

Kategorią, która wzbudziła spore emocje na tegorocznej gali rozdania Oscarów była charakteryzacja oraz fryzury. Zwycięzcą okazało się być widowisko krytykowane z każdej strony – Legion samobójców.

Produkcja otrzymała złotą statuetkę, na co ludzie w Internecie zareagowali bardzo żywo. Nagroda dla tego filmu w dużej mierze jest wyśmiewana. Niektórzy jednak uważają, że jeżeli ten film zasłużył na jakąś statuetkę, to właśnie za charakteryzację. Poniżej znajdziecie niektóre z twitterowym komentarzy, które można znaleźć w sieci.

Źrodło: MoviePilot

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Krzysztof 2017-02-27

Nie wiem, o co te dramy. Jeżeli dany obraz wyróżnił się w konkretnym (w tym wypadku czysto wizualnym, czy technicznym) elemencie, to dlaczego miałby nie zostać za to odpowiednio uhonorowanym? To tak, jak sytuacja wręczania Oscara dla najlepszego filmu obrazowi, który w innych kategoriach dostał jedną lub żadnej statuetki, co uważam za większy powód do trollowania takiej produkcji (jeśli już).
A często mam wrażenie, że byt, będący społecznością, która otrzymała masowy dostęp do jednego z najpotężniejszych mediów, jakim jest internet, to największy rak i pomyłka w historii ludzkości.

Emilka Szara 2017-02-27

Typowałam ten film w tej kategorii i się nie pomyliłam :) Oscar tu jak najbardziej zasłużony

Proszę czekać…