Koniec serialu Dwie strony medalu w TVP1 0

Serial obyczajowy Dwie strony medalu' będzie nadawany w TVP1 tylko do końca grudnia br. – Dalszych odcinków nie było w planach – tłumaczy Wirtualnemedia.pl Aneta Wrona, rzecznik prasowa TVP.

W sumie Jedynka nada na swojej antenie 114 epizodów serialu. Na tyle została podpisana umowa z firmą Besta Film, producentem wykonawczym Dwóch stron medalu. Zdjęcia do ostatniej transzy odcinków ruszyć mają pod koniec sierpnia i zakończą się w ostatnich dniach października.

Od września Dwie strony medalu zmienią także porę emisji. Ostatnie epizody nadawane będą w piątki o 15.10 i 15.35. Do tej pory serial kilka razy zmieniał już czas nadawania. Od premiery w styczniu do kwietnia br. emitowany był w piątki i soboty ok. 17.30 (po dwa odcinki). Potem zmniejszono częstotliwość emisji do dwóch epizodów w tygodniu i pokazywano je w piątki i soboty o 18.30. Z kolei od początku wakacji TVP1 nadaje serial w poniedziałki i wtorki o 18.30.

Dane AGB Nielsen Media Research pokazują, że w okresie od 25 czerwca do 13 sierpnia br. Dwie strony medalu oglądało średnio 1,48 mln widzów, a udziały TVP1 w czasie emisji produkcji wynosiły 18,02 proc. (w grupie 16-49 – 13,88 proc.). Dawało to Jedynce drugie miejsce w rynku telewizyjnym, na równi z Polsatem, który emitował w tym paśmie Miodowe lata i Wydarzenia, a za TVN (Detektywi). Gorsza od TVP1 była natomiast Dwójka (Sport telegram, Pogoda, Panorama).

WirtualneMedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…