Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Król Artur: Legenda miecza później w polskich kinach 1

Jeśli jesteście zagorzałymi fanami reżyserskiego kunsztu Guya Ritchie’ego, to mamy dla Was złe wiadomości. Jego najnowsze dzieło – Król Artur: Legenda miecza trafi do polskich kin z miesięcznym opóźnieniem.

Pierwotna data premiery była ustalona na 12 maja 2017 roku. Polski dystrybutor postanowił jednak opóźnić nieco wejście filmu do kin. Produkcja pojawi się nad Wisłą dopiero 16 czerwca 2017 roku.

Poniżej przypominamy Wam zwiastun widowiska.

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Seba 2017-04-21

Dziwnie to wygląda. Połączenie Gry o Tron z Władcą Pierścieni. Do tego czarnoskóry rycerz. Rozumiem równouprawnienie, lecz równie dobrze mógł to być Arab lub Azjata. Bardziej by pasowali.

Proszę czekać…