Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Thor: Ragnarok - Hulk i reszta bohaterów jako figurki LEGO 0

Thor: Ragnarok to absolutnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Hulk i Thor zawitają na kosmiczną arenę gladiatorów, gdzie będą się ze sobą pojedynkować. Chyba każdy fan Marvela i komiksowych ekranizacji będzie chciał to zobaczyć na dużym ekranie.

Jakiś czas temu do sieci trafiły oficjalne fotosy promujące film. Teraz mamy dla Was nowe zdjęcia, na których możemy ujrzeć bohaterów superprodukcji pod postacią figurek LEGO. Wśród nich jest Hulk, czyli heros, którego na razie nie mieliśmy okazje zobaczyć przy okazji promocji Thor: Ragnarok. Na jego głowie możemy zobaczyć hełm, który zapewne będzie posiadał w trakcie starć na arenie gladiatorów.

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie galaktyki bez swojego młota, gdzie musi znaleźć sposób, aby jak najszybciej dostać się do Asgardu przed Ragnarokiem, który będzie końcem asgardzkiego świata i cywilizacji. Nowym zagrożeniem jest potężna i bezwzględna Hela. Na początek jednak, Thor będzie musiał przetrwać śmiertelne zawody gladiatorów, w których udział bierze także jego były sprzymierzeniec i jeden z członków grupy Avengers – Niesamowity Hulk!

Premiera 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-03-20

co do figurek to nie wiem o co tyle krzyku, żeby zaraz artykul z tego z zrobić, pewnie jest to jakas forma promocji filmu ale nie przesadzajmy

Proszę czekać…