Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy, trzeci sezon Broadchurch tylko w Ale kino+ 1

W kwietniu Ale kino+ zaprasza na premierowy, ostatni sezon jednego z najlepszych kryminalnych seriali ostatnich lat. W trzeciej odsłonie Broadchurch ponownie zobaczymy detektywistyczny duet: zdobywczynię Złotego Globu Olivię Colman i Davida Tennanta. Od 5 kwietnia, co środę, od godziny 20:10 premierowo dwa odcinki. Tylko w Ale kino+.

David Tennant i Olivia Colman powracają jako Alec Hardy oraz Ellie Miller. Trzy lata od wydarzeń przedstawionych w drugim sezonie serialu para detektywów musi rozwiązać sprawę brutalnego gwałtu na Trish Winterman. Jak wykaże wstępna analiza, sprawca prawdopodobnie starannie zaplanował swój czyn. Czy w miasteczku grasuje groźny przestępca, który może zaatakować w każdej chwili? Jaką tajemnicę skrywa ofiara? Co może łączyć ten czyn z okrutnym morderstwem z pierwszego sezonu? To dopiero początek pytań, które od 5 kwietnia będą zadawać sobie widzowie Ale kino+.

Zdumiewająca obsada Broadchurch robi wszystko, by serial okazał się triumfem.

DAILY MAIL

Zostało mi 7 odcinków do końca, ale już wiem, że będzie niesamowicie.

RADIO TIMES

Podczas wielu momentów moje oczy wypełniały się łzami.

THE TIMES

Broadchurch to nie tylko trzymający w napięciu kryminał, ale także analiza małomiasteczkowej społeczności, w której wszyscy znają się od urodzenia.

Finałowy sezon rozgrywa się pięć lat od startu trylogii. Olbrzymim przywilejem budowania długich historii jest tworzenie głębokich relacji pomiędzy bohaterami a widownią. To czułe pożegnanie z wszystkimi tworzącymi serial, ale społeczność Broadchurch będzie funkcjonować długo po nas.

powiedział producent wykonawczy Jane Featherstone

Premierowe odcinki co środę od 5 kwietnia o godz. 20:10. Tylko w Ale kino+.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…