Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ósmy sezon Pory na przygodę w Cartoon Network 0

Finn i Jake znów muszą stawić czoła trudnym wyzwaniom i zmierzyć się z nowymi, potężnymi potworami. Czeka ich również pełna niebezpieczeństw wyprawa przez ocean. Premiera nowych odcinków serialu Pora na przygodę w poniedziałek 27 marca o godz. 20:10 na antenie Cartoon Network.

W ósmym sezonie Pory na przygodę Finn nadal marzy o tym, by zostać bohaterem. On i jego najlepszy przyjaciel – pies Jake niejeden raz będą musieli spieszyć z pomocą swoim przyjaciołom z Krainy Ooo. Kim Kil Whan będzie miał poważne problemy ze swoją córką Bronwyn, która ciągle gdzieś znika. Przygnębiony swoją bezsilnością, poprosi o wsparcie Finna. Bohater postanowi rozwiązać zagadkę i jak najszybciej odnaleźć dziewczynkę. Innym razem pomoże Jamesowi Baxter’owi zrozumieć, co tak naprawdę sprawia mu radość.

Finn i Jake odbędą też daleką i bardzo ryzykowną wyprawę przez ocean. W podróży czyha na nich mnóstwo niebezpieczeństw, a na swojej drodze spotkają wiele tajemniczych stworzeń. Wielkie wyzwania czekają też Królewnę Balonową, która będzie zmuszona stanąć w obronie Słodkiego Królestwa i odeprzeć niespodziewany atak na swoją krainę. O tym, czy jej misja zakończy się zwycięstwem, widzowie dowiedzą się oglądając ósmy sezon Pory na przygodę.

Premiera nowych odcinków Pory na przygodę w poniedziałek 27 marca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20:10.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…