Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

To koniec Terminatorów z Arnoldem Schwarzeneggerem 1

Paramount Pictures wiązał wielkie nadzieje z franczyzą Terminatora. W tym roku do kin miała trafił kontynuacja widowiska Terminator: Genisys. Tak się jednak nie stało.

Jak się okazuje wytwórnia pogodziła się z faktem, iż uniwersum nie wróciło w wielkim stylu. Ostatni obraz z Arnoldem Schwarzeneggerem zebrał słabe recenzje wśród krytyków. Co gorsza film nie został zaakceptowany również przez fanów, co znacząco odbiło się w box office’e. Do sieci wyciekła informacja, z której wynika, że włodarze studia nie będą kontynuować historii opowiadającej o wojnie maszyn i ludzi.

To koniec dla Terminatora i dla Arnolda. Studio zrezygnowało z produkcji sequela oraz porzuciło plany związane z jakąkolwiek kontynuacją. Zaoferowane zostały długoletnie umowy, jednak nie zostaną one zrealizowane. Genisys było postrzegane, jako wznowienie franczyzy, jednak krytycy nie byli zadowoleni i niektórzy szefowie studia nie chcą tego ciągnąć dalej.

wyjawiło pewne źródło z Los Angeles

Oczywiście nie jest powiedziane, że za kilka lat ponownie nie powróci pomysł na wskrzeszenie serii. Wówczas jednak może być już za późno i Arnold Schwarzenegger nie powróci do roli T-800.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox

Szkoda, że Arnold nie otrzymał godziwego zwieńczenia swojej roli.

Asmodeusz

Wiadomo pierwsze dwa były fantastyczne więc próbowano bazować na sentymentach ale nie wyszło,zdecydowanie nie powinni wracać z Arnim tylko tworzyć coś pokroju 4 części

phone

mam nadzieję że TERMINATOR doczeka się konkretnego restartu bo historia ma niesamowity potencjał, szkoda że na siłę budowali historię z ARNOLDEM bo to spowodowało że filmy się stoczyły. spokojnie mogli stworzyć trylogię która umiejscowiona była by w przyszłości i pozwoliła na stworzenie spektakularnych widowisk opowiadających o dalszych poczynaniach SKYNET i ruchu oporu a nie bawić się w podróże w czasie. myślę że doskonałym kandydatem na reanimację okazał by się znakomity wizjoner Neill Blomkamp lub J.J. Abrams

Proszę czekać…