"May the Force Be With You"

Jeff Fahey Zagubionym 0

Jeff Fahey dołączył do obsady czwartego sezonu Zagubionych.

Do premiery pierwszego odcinka, już czwartego sezonu pozostało jeszcze pięć miesięcy, ale zdjęcia do niego już trwają, pięciu nowych członków obsady jest już na miejscu. Producenci wykonawczy: Damon Lindelof i Carlton Cuse powiedzieli dla Entertainment Weekly, że Jeff Fahey, znany przede wszystkim z Kosiarza umysłów i ostatnio z Grindhouse: Planet Terror, dołączył do obsady Zagubionych. Wcześniej do nowego sezonu zostali zakontraktowani: Jeremy Davies (Szeregowiec Ryan), Lance Reddick (Prawo ulicy), Ken Leung (Piła) i brytyjska aktorka Rebecca Mader (Diabeł ubiera się u Prady).

Producenci nie chcieli podać informacją w jaką postać wcieli się Jeff Fahey, ale powiedzieli, że był jedyną osobą do tej roli. Fahey jest jednym z tych aktorów, którzy pasują idealnie do modelu 'Zagubionego': Jest ogromnie utalentowany i będzie się wyróżniał wśród innych.

Pierwszy odcinek czwartego sezonu zostanie wyemitowany w amerykańskiej stacji ABC w lutym 2008 roku. Kolejne trzy sezony będą liczyć po 16 odcinków, czyli łącznie powstanie ich jeszcze 48. Finałowy odcinek całej serii – numer 119 zostałby wyemitowany w sezonie 2009/2010. Od czwartego sezonu serial będzie emitowany bez przerw zimowych, swoją emisję będzie zaczynał w styczniu lub lutym i kończył nieprzerwanym cyklem dopiero wczesnym latem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…