Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Star Wars: The Last Jedi - epicki zwiastun widowiska! 4

Na ten dzień czekali wszyscy fani Gwiezdnych wojen. W trakcie Star Wars Celebration zaprezentowany został pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Star Wars: The Last Jedi. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Star Wars: The Last Jedi będzie już ósmym epizodem kultowej sagi. Po wydarzeniach, które miały miejsce w poprzednim filmie, fani zadają sobie wiele pytań. Kim jest Snoke? Skąd Rey ma Moc? Dlaczego Luke Skywalker pozostawał w ukryciu? No i co dalej z Księżniczką Leią? Jak poradzono sobie ze śmiercią Carrie Fisher? Pytań wiele, odpowiedzi brak.

Do premiery zostało jeszcze trochę czasu. Zapewne producenci nadal będą serwowali nam szczątkowe informacje i tak naprawdę materiały promocyjne będą miały nas tylko i wyłącznie jeszcze bardziej nakręcić. Premiera Star Wars: The Last Jedi 15 grudnia tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

MARTIN007 2017-04-15

JEST JESZCZE TROCHĘ CZASU WIĘC TEN ZWIASTUN TAJEMNICZY I DOBRZE BO TO POTĘGUJE MOC PRZED WIELKIM FINAŁEM.

Bercik022 2017-04-15

Też żadnych odczuć nie miałem po tym zwiastunie, liczyłem na coś więcej. Siedzialem i oglądałem live z star wars celebration i jak wreszcie pokazali zwiastun to tylko było jedne wielkie "meh". Czekam na drugi zwiastun

Gracjan Mikitin 2017-04-15

Tak bardzo mehowego teasera do tak wyczekiwanego widowiska nie widziałem. Strasznie mierna ta zapowiedź.

Krzysztof Movieman 2017-04-15

@Movieman a napiszę więcej – słowo "epickość", pomijając poprawność jego użycia, jest zdecydowanie nadużywane…. A dla mnie, jako reżyserzy GW, istnieją tylko Lucas, Abrams i ewentualnie teraz Edwards. W ogóle dawanie komuś do ręki na siłę pewnych znanych franczyz, to moim zdaniem filmowa prostytucja i rozmieniane legend na drobne.

Proszę czekać…