James Gunn napisze i wyreżyseruje Strażników Galaktyki Vol. 3!

Wspaniałe wiadomości dla fanów Marvela! Co prawda premiera widowiska Strażnicy Galaktyki Vol. 2 dopiero przed nami, jednak już teraz możemy być pewni, że kolejna odsłona przygód tytułowej grupy powstanie. Ba, poznaliśmy już nawet nazwisko reżysera oraz scenarzysty.

James Gunn, twórca dwóch pierwszych części stanie za kamerą "Guardians of the Galaxy Vol. 3". Jeszcze do niedawna nie było pewne, czy filmowiec zdecyduje się na ponowną pracę przy widowisku Marvela. Na szczęście za pośrednictwem Facebooka, Gunn potwierdził swój udział przy tym projekcie.

Reżyser ma zdrowe podejście do całej sytuacji. Stwierdził, że musiał wszystko dobrze przemyśleć i poczuć powołanie. Nie chce tworzyć tego filmu tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Dodatkowo ma świadomość tego, że w Hollywood jest wiele trylogii, które nie do końca się udały. Głównie przez trzeci film. W tym przypadku jednak mamy do czynienia z facetem, który paja miłością do bohaterów, historii i tego świata. Jak zapewnia sam James Gunn – fani mogą być pewni, że będzie pracował nad scenariuszem z wielkim szacunkiem do Strażników Galaktyki.

My oczywiście wierzymy twórcy na słowo. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na premierę drugiej części. Strażnicy Galaktyki Vol. 2 pojawią się w Polsce już 5 maja.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)