Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Drax i Iron Man zjednoczą siły w Infinity War? 0

Już niebawem w kinach ponownie pojawi się drużyna kosmicznych herosów. Od jakiegoś czasu wiadomo także, że ekipa Strażników Galaktyki wystąpi w wielkim widowisku Marvela – Avengers: Infinity War.

Będzie to niesamowita okazja do zaprezentowania nowych znajomości, a także relacji pomiędzy poszczególnymi bohaterami. Szczególnie interesująca wydaje się być postać Tony’ego Starka, który słynie ze swojego ciętego języka, ripost i sarkastycznego podejścia do wielu kwestii. Jego reakcja na Rocketa, Groota czy Draxa może okazać się bezcenna!

Ostatnio jedna z gwiazd Strażników Galaktyki, Dave Bautista wyznał, że chciałby, aby Drax połączył swe siły z Iron Manem. Dlaczego?

Powtarzam to od wielu lat. Stary, to Robert Downey Jr., Tony Stark. Myślę, że relacje pomiędzy Iron Manem a Draxem będą pełne humoru. Ten pierwszy jest sarkastycznym skurczybykiem, a Drax zawsze bierze wszystko na poważnie. Będzie masa humoru. Do tego jestem wielkim fanem Roberta.

Na pewno widowisko Marvela zapowiada się wyśmienicie. A sam Iron Man będzie miał wielkie pole do popisu, jeśli chodzi o humorystyczne tony samego obrazu. Wygląda na to, że czeka nas naprawdę zabawny film.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…