Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejna postać z Deadpoola potwierdzona w kontynuacji! 0

Pomimo tego, że zdjęcia do filmu Deadpool 2 wciąż nie wystartowały, to trzeba przyznać, że powoli wszystko zaczyna układać się w jedną całość. Jeszcze do niedawna najważniejszym problemem twórców było skompletowanie obsady. Na szczęście producenci znaleźli odtwórców ról Domino oraz Cable’a. Teraz mogą skupić się na dalszej pracy.

Prawdopodobnie niebawem dowiemy się, kiedy ekipa zdjęciowa wejdzie na plan. Zanim tak się stanie, mamy dla Was kolejną informację dotyczącą obsady. W sequelu kasowego hitu Foxa powróci bohaterka, którą mogliśmy poznać w pierwszej odsłonie. Mowa o współlokatorce Wade’a Wilsona, niewidomej starszej pani – Blind Al.

Potwierdzenie tej wiadomości pochodzi od samej Leslie Uggams, która wystąpiła w Deadpoolu. Aktorka nie chciała zdradzić szczegółów dotyczących jej roli w kontynuacji, jednak zapewniła, że jej występ w sequelu jest definitywny. Zapewne nie będzie miała zbyt wiele do zagrania, a jej postać nie będzie kluczowa dla losów fabuły, ale i tak Uggams jest zadowolona z możliwości ponownego występu w komiksowej ekranizacji.

A Wy co o tym sądzicie? Myślicie, że relacje Blind Al i Deadpoola zostaną rozwinięte? Ponownie możemy spodziewać się kilku wspólnych i zabawnych scen tego duetu?

Blind Al

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…