Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cartoon Network wydaje składankę piosenek z serialu Steven Universe 0

Cartoon Network zapowiada premierę albumu muzycznego "Steven Universe Soundtrack: Volume 1", zawierającego najlepsze utwory z nominowanego do nagrody Emmy serialu. Składanka będzie dostępna do pobrania w wersji cyfrowej od 2 czerwca.

Album powstał na prośbę fanów Steven Universe, dla których muzyka w serialu od początku odgrywała szczególną rolę. Składanka uwzględni piosenki osobiście wybrane przez twórczynię kreskówki, Rebeccę Sugar. Animatorka z powstałych dotychczas 120 odcinków Steven Universe wybrała m.in. znany motyw przewodni pt. "We Are the Crystal Gems".

Utwory w zmienionej wersji zaśpiewali aktorzy dubbingowi, m.in. Zach Callison (Steven), Estelle (Granat), Deedee Magno Hall (Perła), Michaela Dietz (Ametyst) i Tom Scharpling (Greg). Oprócz tego pojawią się głosy zaproszonych gości, a także samej Rebeki Sugar.

Jestem niezmiernie szczęśliwa! Włożyliśmy w te piosenki nasze serca, a teraz zostały one zebrane i udoskonalone przez naszych kompozytorów, Aivi & Surrasshu. Włączcie je na cały regulator i głośno śpiewajcie! Po to zostały stworzone! Jeśli muzyka ze "Steven Universe" jest choć małą częścią waszego świata, wiedzcie, że to dla mnie ogromny zaszczyt. Mam nadzieję, że polubicie ten album tak, jak my polubiliśmy pracę nad nim.

mówi Rebecca Sugar, twórczyni serialu

"Steven Universe Soundtrack: Volume 1" będzie dostępny do kupienia w cyfrowych sklepach muzycznych i większości dostępnych platform streamingowych. Pełna lista piosenek zostanie ujawniona w nadchodzących tygodniach.

Bohaterem Steven Universe jest najmłodszy członek drużyny władających magią obrończyń ludzkości – Kryształowych Klejnotów. Steven nie jest tak potężny ani pewny siebie jak pozostałe Klejnoty, ale nie powstrzymuje go to przed dołączeniem do Granatu, Ametystu i Perły w ich magicznych przygodach. Steven Universe można oglądać od poniedziałku do piątku o 10:40 na antenie Cartoon Network.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…