Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Czy w Spider-Man: Homecoming pojawi się aż dwóch Shockerów? 1

W sierpniu ubiegłego roku do sieci trafiła lista postaci pojawiających się w nadchodzącym widowisku o Spider-Manie. Ujawniła ona m.in. udział Angourie Rice w roli Betty Brandt. Inną informacją wynikającą z listy był fakt, że w Homecoming pojawi się złoczyńca znany jako Shocker, którego zagra Bokeem Woodbine. Na początku bieżącego tygodnia współzałożyciel Marvela, Louis D’Esposito poinformował, że w rzeczywistości w filmie pojawi się aż dwóch Shockerów!

Postać na liście osób zaangażowanych w projekt zapisana została jako Schultz/Shocker #2. Już sama nazwa złoczyńcy wskazywała, że Bokeem Woodbine nie będzie osamotnionym przeciwnikiem Człowieka-pająka. Współzałożyciel Marvela wyznał, że drugiego Shockera zagra Logan Marshall-Green. Aktora dało się już zauważyć podczas prezentacji Spider-Man: Homecoming na VFX. Wtedy nie było jeszcze wiadome, w kogo wcieli się Marshall-Green, a osoby uczestniczące w pokazie opisywały jego postać jako mężczyznę noszącego rozpoznawalne rękawice i rękawy ze wzorem szachownicy. Shockerzy będą pomocnikami głównego antagonisty filmu, Vulture’a.

W zeszłym miesiącu producent Homecoming, Eric Hausermann Carroll, poinformował, że jednym z głównych wątków filmu będzie konflikt między Adrianem Toomesem (aka Vulture) a Iron Manem. Wszystko przez grupę stworzoną przez Tony’ego Starka, znaną jako Damage Control. Film rozpocznie się w momencie zakończenie bitwy o Nowy Jork i ukaże, jak Toomes wraz ze swoimi poplecznikami zostaje zatrzymany przez wspomnianą ekipę.

Wokół Spider-Man: Homecoming krąży wiele plotek (m.in. w sieci znaleźć można informacje, że w filmie pojawi się Gwyneth Paltrow w roli Pepper Potts – postać ta po raz ostatni wystąpiła w Iron Manie 3, a drobna wzmianka o niej trafiła również do Wojny bohaterów). Powyższe wiadomości wydają się jednak dostatecznie wiarygodne, by z przekonaniem wybrać się na seans, mając w świadomości możliwość zobaczenia dwóch Shockerów.

Spider-Man: Homecoming trafi do polskich kin 5 lipca bieżącego roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…