Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

THE CIRCLE. KRĄG - drugi oficjalny zwiastun filmu 0

Kino Świat, które jest dystrybutorem filmu THE CIRCLE. KRĄG zaprezentowało drugi polski zwiastun wyczekiwanego obrazu. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Porywający thriller na podstawie światowego bestsellera Dave’a Eggersa, określanego przez The New York Times mianem książki proroczej. Na wielki ekran przeniesiona została szokująca wizja świata kontrolowanego za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych, w którym słowo „prywatność” przestaje istnieć, a dogłębna inwigilacja staje się codziennością. W rolach głównych: dwukrotny zdobywca Oscara – Tom Hanks, olśniewająca gwiazda Pięknej i Bestii i "Harry’ego Pottera" – Emma Watson oraz odkrycie widowiska Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocyJohn Boyega.

Mae Holland zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya. Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

THE CIRCLE. KRĄG w kinach od 19 maja 2017 roku.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…