Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Adam Warlock będzie częścią Marvel Cinematic Universe 2

Adam Warlock to komiksowy bohater, na którego czekają chyba wszyscy fani Kinowego Uniwersum Marvela. I wiecie co? Mamy dla Was znakomite nowiny!

James Gunn, twórca dwóch dotychczasowych filmów o Strażnikach Galaktyki wyznał, że jest wielkim fanem postaci Adama Warlocka. Fani ekranizacji marvelowskich komiksów mogą być spokojni. W przyszłości ten bohater pojawi się w MCU.

Uwielbiam Adama Warlocka. Jest jednym z moich ulubieńców. Szczerze powiedziawszy napisałem początkowy szkic, w którym był on częścią historii. To wielka informacja, ponieważ nigdy o tym nikomu nie wspominałem. To był właśnie Adam Warlock! Był ważną częścią scenariusza, kiedy uświadomiłem sobie, że to o jednego bohatera za dużo. Wielbię go. Uwielbiam to co z nim zrobiliśmy, coś naprawdę unikatowego i kreatywnego. Jednak mieliśmy za dużo postaci, a ja nie chciałem stracić Mantis. To ona była bardziej naturalna w tym filmie. Zdecydowałem, że zostawimy go na później.

powiedział reżyser

Na pewno Adam Warlock nie pojawi się w widowisku Avengers: Infinity War. Ma jednak zadebiutować, w którymś momencie czwartej fazy Marvela. Możliwe, że może chodzić o trzecią część Strażników Galaktyki, która została już potwierdzona. Co więcej jej scenarzystą i reżyserem będzie James Gunn.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…