Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe zdjęcia z Obcego - Neomorf pożera swoją ofiarę 0

Magazyn Empire opublikował trzy oficjalne fotografie z filmu Obcy: Przymierze. Jak widać 20th Century Fox nie chce, aby fani zapomnieli o zbliżającej się premierze i co chwila raczą nas nowymi materiałami promującymi film.

Z pewnością zdjęciem, którym najbardziej zainteresują się fani jest to, na którym możemy zobaczyć jak nowy potwór – Neomorf pożera jedną ze swoich ofiar. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji przyjrzeć się tej istocie. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David, ocalały z katastrofy Prometeusza.

W obsadzie kolejnego filmu Obcy: Przymierze możemy znaleźć kilka hollywoodzkich gwiazd. Wśród nich są Noomi Rapace, Michael Fassbender, Danny McBride, Katherine Waterston oraz Demian Bichir. Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 12 maja.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…