Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy wystartowały zdjęcia do 2. sezonu Luke'a Cage'a? 0

Wygląda na to, że Netfliksowi i Marvelowi nie zawsze zależy na tym, aby fani wiedzieli wszystko co się dzieje w serialowym uniwersum. Wiele wskazuje na to, że w Nowym Jorku wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu serialu Luke Cage!

Tak przynajmniej sugerują co niektóre zdjęcia, która znalazły się na portalach społecznościowych. Widnieje na nim napis "Tiara". Może tego nie pamiętacie, ale właśnie taki roboczy tytuł przyjął serial Netfliksa i Marvela w trakcie kręcenia pierwszego sezonu produkcji. Tak, więc z fotografii, które możecie znaleźć poniżej można wywnioskować, że prace na planie nowej serii wystartowały.

Czyżby Luke Cage miał powrócić w swoich solowych przygodach już w przyszłym roku? Serial był sporym sukcesem. Wysokie oceny wśród krytyków i fanów sprawiły, że Netflix nie chce długo czekać na kolejny sezon.

Warto przypomnieć, że tego superbohatera będziemy mieli okazję oglądać jeszcze w tym roku. 18 sierpnia zaplanowano premierę miniserialu The Defenders, w którym spotkają się wszyscy dotychczasowy bohaterowie seriali Marvela i Netfliksa. Oprócz Luke’a Cage’a w akcji zobaczymy Daredevila, Jessikę Jones oraz Iron Fista.

Źrodło: TVWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…