Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W filmie o Hanie Solo pojawi się rycerz Jedi 2

Czy w drugim ze spin-offów osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen – Han Solo: A Star Wars Story pojawią się rycerze Jedi? Wygląda na to, że tak!

Takie rewelacje pochodzą z portalu Making Star Wars, który specjalizuje się w dostarczaniu plotek z uniwersum George'a Lucasa. Według tamtejszych dziennikarzy, w filmie pojawi się rycerz Jedi znany jako Dryden Vos. Warto przypomnieć, że w czasach prequeli – a dokładniej mówiąc chodzi o produkcje Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo – pojawia się postać o imieniu Quinlan Vos. Jest spora szansa na to, że Dryden i Quinlan to ci sami bohaterowie. Skąd te przypuszczenia?

Vos, któremu udało się przeżyć zmienił swoje imię. Jest to podobna sytuacja, jak w przypadku Obi-Wana Kenobiego, który przez lata znany był pod imieniem Ben. Ponoć George Lucas nie zdecydował się zabić Quinlana Vosa w filmie Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów, ponieważ miał co do niego plany. Chciał, aby stał się on bohaterem – ostatecznie niezrealizowanego – serialu "Star Wars Underworld". Co ciekawe w tym tytule mieli pojawić się także Han Solo, Chewbacca oraz Lando Calrissian.

A jaką rolę w filmie o przygodach młodego Hana Solo miałby pełnić Vos? Według Making Star Wars może on być łącznikiem pomiędzy Rebelią, a innymi podziemnymi ugrupowaniami, które zdecydowały się toczyć bój z Imperium. Jak to zwykle bywa przy współczesnych produkcjach ze świata Gwiezdnych wojen – mamy więcej pytań, niż odpowiedzi. Czekamy na więcej szczegółów.

Do premiery filmu pozostało jeszcze sporo czasu. Ta zaplanowana została na maj 2018 roku.

Źrodło: Making Star Wars

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Seba 2017-04-23

Miało by nie być rycerza Jedi w filmie o uniwersum stricte Rycerzy Jedi? Taki dziwny ten news. Plotkarski niczym pudelek.

Gracjan Mikitin Sebioslaw 2017-04-24

@Sebioslaw przecież akcja Hana Solo dzieje się przed Nową nadzieją :) Rycerze Jedi – rzekoma – "wyginęli", a sam Solo w jednym z filmów twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak Moc :)

Proszę czekać…